11.3.2021
Kategorie: Aktuality

Na Sněžku pro trojčátka

11.3.2021
Kategorie: Aktuality

V sobotu 29. května nás čeká již devátý ročník charitativního výstupu na Sněžku a všechno bude jinak. Letos poprvé nebude tváří akce dítě po amputaci nebo narozené bez končetin. V názvu benefice není žádné jméno, protože na vrchol Sněžky vyrazíme hned pro tři roztomilé děti. Pro tři holčičky. Pro tři sestry. Pro trojčátka… Další letošní změnou je malíř, který nám připravil logo na benefiční trička. Jedná se o známého umělce Karla Jerie, který mimo jiné maluje komiksy.

Amálka, Žofinka a Viktorka Hráčkovi přišly na svět před čtyřmi lety s porodními váhami kolem půl kilogramu. Svůj život si doslova vybojovaly po náročných operacích a pobytech v různých neonatologických centrech, ale zdravotní následky si ponesou po celý život. Všechny tři mají dětskou mozkovou obrnu. Aby se jednou mohly postavit na vlastní nohy, potřebují peníze na pravidelné neurorehabilitace, které nehradí pojišťovny. Rodiny s jedním handicapovaným dítětem na ně těžko shání finance, v případě rodiny Hráčkových se náklady násobí třemi. Sháníme pro ně proto čtvrt milionu korun, další vybrané peníze pomohou opět desítkám ostatních těžce zdravotně postižených dětí. Pomozte nám společně postavit trojčátka na nohy!

Benefiční trika v různých velikostech bude již brzy možné zakoupit na našem e-shopu www.klapeto.eu za 300 korun, přispět lze už nyní také jakoukoliv částkou na transparentní účet NF KlaPeto: 2001375049/2010

2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *