Sněžka 2024

Již tuto sobotu 25. května se koná 12. ročník charitativního výstupu na Sněžku. Začínáme v 8:30 na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou, odkud budeme hromadně vycházet v 9:00 na Sněžku (výstup povede přes Obří důl). Od 10:00 je sraz amputářů (letos se očekává rekordní účast až padesáti lidí po amputaci dolní(ch) končetin) u Kapličky v Obřím dole, kde nám bránu na Sněžku otevře sám Krakonoš. Není třeba žádného zapisování k účasti a každý může vyjít na Sněžku podle svých fyzických možností nebo využít lanovku. Po cestě dolů lze v benefičním triku navíc využít lanovku zdarma.

Na parkovišti budou k prodeji benefiční trika a občerstvení. Pro děti zde bude tvořivá dílnička a tetování. Od 13:30 se můžete těšit na koncert kapely Koneckonců, v 15:00 je plánováno slavnostní vyhlášení celé akce a od 16:00 koncert kapely The Tap Tap.

Nezapomeňte si teplé oblečení a oblečení vhodné do deště – na Sněžce se nám i na konci května často střídá všech čtvero ročních období. Těšíme se na vás!

Podpořte Amálku a Natálku nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na vozíčky pro dvojčátka Amálku a Natálku Provazníkovi s dětskou mozkovou obrnou. Dětská mozková obrna znamená pro dítě celoživotní dřinu v podobě cvičení. A pro rodiče nikdy nekončící stres se sháněním finančních prostředků na rehabilitace, léky a kompenzační a zdravotnické pomůcky.

Rodiče nyní pro dvojčátka shánějí finanční pomoc na pořízení invalidních vozíků, na které mají podle pojišťovny nárok až za dva roky! Více o dvojčátkách a celé akci se dozvíte zde.