Tričko, šátek nebo čepice. Jejich koupí pomůžete holčičce bez rukou

Nadační fond KlaPeto pořádá v sobotu 28. května opět charitativní výstup na Sněžku – a stejně jako loni můžete vybraným postiženým dětem pomoci nejen osobní účastí v Krkonoších či přímým finančním příspěvkem, ale také nákupem triček s logem akce. Kromě triček letos nově přibyly šátky (vhodné pro lidi i pro psy) a čepice. Vše je už nyní možno koupit v e-shopu na webu www.klapeto.eu

JP_Snezka_2016_WEB2

Stokoruna, či dvě. Za ni šátek, čepice nebo tričko s logem NF KlaPeto. A k tomu dobrý pocit, že jste si nejen něco pěkného koupili, ale ještě jste pomohli dítěti bez končetin. Zatímco v roce 2015 byl hlavní tváří charitativního výstupu, spojeného s finanční sbírkou, Vojtíšek Měska, kterému musely být krátce po narození amputovány obě nohy, letos se uskuteční výstup na Sněžku pro Lilienku. Ani ne dvouletou holčičku, která se narodila bez rukou.

„Trička s logem výstupu na Sněžku byla loni velmi významným přínosem k částce, kterou se nám nakonec podařilo vybrat na pomoc dětem se zdravotním postižením. Celkem jsme získali neuvěřitelných 700 tisíc korun, z toho okolo 300 tisíc korun díky prodeji triček s logem akce,“ vysvětluje Kateřina Klasnová, spoluzakladatelka NF KlaPeto.

„Logem je opět kresbička Sněžky, kdy na vrcholu stojí Lilienka a na úpatí já,“ přibližuje paralympionik Jaroslav Petrouš, který byl iniciátorem všech výstupů na naši nejvyšší horu. A již podruhé akci připravuje v režii NF KlaPeto, který založil právě s Kateřinou Klasnovou.

„Moc prosíme všechny, kdo chtějí pomoci těžce zdravotně postiženým dětem, aby žily plnohodnotný život a nepřipadaly si „jiné“ než jejich vrstevníci, o podporu. Loni jsme získané finance do poslední koruny rozdaly deseti rodinám s handicapovanými dětmi,“ uzavírají Klasnová s Petroušem.

Zakoupením trička, šátku nebo čepice s logem charitativního projektu Nadačního fondu KlaPeto přispějete nejen rodině Lilienky na rehabilitační a kompenzační pomůcky, ale i dalším zdravotně postiženým dětem. Věci objednané na e-shopu www.klapeto.eu budou doručeny přes partnera projektu – společnost Skate Praha. Přispět můžete také jakoukoli částkou na transparentní účet NF KlaPeto: 2200692979/2010

Plakat_trička

2 Responses

  1. Dobrý den….mohli bychom nějaké podrobnosti….????
    Kdybychom přijeli už v pátek, byla by možnost někde stanovat nebo turistická ubytovna ?? Zatím jsme dvě + 2 pejskové, ale doufáme, že přibudeme alespoň do jednoho auta..ale máme to daleko….H.Češková, Blatná….okr. Strakonice

    1. Dobrý den,

      podrobnosti najdete už dnes na webu v sekci Projekty – Sněžka 2016. Je tam podrobný program. Samozřejmě, že můžete přijet už v pátek, ale ubytování nikomu nezajišťujeme. Budete se muset podívat na internet, určitě v Peci nějaké vhodné a cenově příznivé ubytování najdete. Krásný den a těšíme se na Vás. NF KlaPeto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na vozíčky pro dvojčátka Amálku a Natálku Provazníkovi s dětskou mozkovou obrnou. Dětská mozková obrna znamená pro dítě celoživotní dřinu v podobě cvičení. A pro rodiče nikdy nekončící stres se sháněním finančních prostředků na rehabilitace, léky a kompenzační a zdravotnické pomůcky.

Rodiče nyní pro dvojčátka shánějí finanční pomoc na pořízení invalidních vozíků, na které mají podle pojišťovny nárok až za dva roky! Více o dvojčátkách a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Amálku a Natálku nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na vozíčky pro dvojčátka Amálku a Natálku Provazníkovi s dětskou mozkovou obrnou. Dětská mozková obrna znamená pro dítě celoživotní dřinu v podobě cvičení. A pro rodiče nikdy nekončící stres se sháněním finančních prostředků na rehabilitace, léky a kompenzační a zdravotnické pomůcky.

Rodiče nyní pro dvojčátka shánějí finanční pomoc na pořízení invalidních vozíků, na které mají podle pojišťovny nárok až za dva roky! Více o dvojčátkách a celé akci se dozvíte zde.