Žádosti o příspěvky do září

Díky charitativní akci na Sněžku pro Matýska se nám do dnešního dne podařilo vybrat zhruba 1, 2 milionu korun. Ty do poslední koruny pomohou handicapovaným dětem. Rodina malého Matýska už od nás dostala příspěvek 150 tisíc korun v květnu a další penízky budeme rozdělovat během slavnostního benefičního večera v říjnu. Protože se nás často ptáte, kdo si může žádat a do kdy – tak tady jsou odpovědi. Náš nadační fond pomáhá těžce zdravotně postiženým dětem (do 18 let) a to především na kompenzační a zdravotní pomůcky, na rehabilitační pobyty a cvičení atd. Žádosti nám podávejte prostřednictvím našich webových stránek v sekci Pro žadatele. Požádat o příspěvek můžete až do 3. 9. O rozdělení finančních prostředků rozhodne správní rada a všechny vás budeme informovat. Na koho se nedostane, může si požádat o příspěvek na příští rok. Termín benefičního večera zveřejníme v průběhu září, stejně jako jména vybraných dětí a na co penízky poputují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.