Za Tomáškem v nemocnici

Tomino3

Dnes jsme byli navštívit Tomáška Magyara na dětské onkologii v Motole. Jeho rodině jsme jako jediné, protože byl Tomino nemocný, nepředali na pondělní akci KlaPeto symbolický šek na 50 tisíc korun. Tomášek nám ukázal, jaké hraje hry a s Jaroslavem se kluci vzájemně pochlubili svými protézami. Tomino byl z té Jardovi nadšený, ale víc „cool“ se Spider-Manem je jednoznačně ta jeho 🙂 Rodina peníze použije na trampolínu, která Tomáškovi pomůže při rehabilitacích a zpevní mu tělo. Zbytek peněz využije na další rehabilitační a kompenzační pomůcky. Moc a moc držíme Tomáškovi palce, aby se uzdravil a nemusel už dojíždět do Motola na chemoterapie! Je to úžasný kluk, který dává naději a podporu i své mamince…

Tomino5

Tomino1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.