Za Tomáškem v nemocnici

Tomino3

Dnes jsme byli navštívit Tomáška Magyara na dětské onkologii v Motole. Jeho rodině jsme jako jediné, protože byl Tomino nemocný, nepředali na pondělní akci KlaPeto symbolický šek na 50 tisíc korun. Tomášek nám ukázal, jaké hraje hry a s Jaroslavem se kluci vzájemně pochlubili svými protézami. Tomino byl z té Jardovi nadšený, ale víc „cool“ se Spider-Manem je jednoznačně ta jeho 🙂 Rodina peníze použije na trampolínu, která Tomáškovi pomůže při rehabilitacích a zpevní mu tělo. Zbytek peněz využije na další rehabilitační a kompenzační pomůcky. Moc a moc držíme Tomáškovi palce, aby se uzdravil a nemusel už dojíždět do Motola na chemoterapie! Je to úžasný kluk, který dává naději a podporu i své mamince…

Tomino5

Tomino1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.