Vojtíšek na TV Markíza

„Přála bych si, aby byl Vojta šťastný. Aby měl rodinu a aby se nebral jako handicapovaný, ale jako zdravý člověk, stejně jako jeho bráškové,“ říká v pořadu TV Markíza maminka malého Vojtíška, který je po amputaci obou končetin. Co nejšťastnější život pro Vojtíška bychom si přáli i my z nadačního fondu KlaPeto, a proto pro něj pořádáme v sobotu 30. května 2015 velkou benefiční akci Výstup na Sněžku. Že život s handicapem lze žít naplno, dokáže atlet Jaroslav Petrouš, který sám po nadkolenní amputaci vystoupá již potřetí na nejvyšší českou horu. Přidejte se k nám!

Už nyní můžete Vojtíškovi přispět na našem transparentním účtu: 2200692979/2010 (Fio)
Na reportáž o Vojtíškovi se můžete podívat ZDE (je to třetí příspěvek relace Reflex ze 3. března a začíná na 5. minutě a 45. sekundě).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.