Vojtíšek na TV Markíza

„Přála bych si, aby byl Vojta šťastný. Aby měl rodinu a aby se nebral jako handicapovaný, ale jako zdravý člověk, stejně jako jeho bráškové,“ říká v pořadu TV Markíza maminka malého Vojtíška, který je po amputaci obou končetin. Co nejšťastnější život pro Vojtíška bychom si přáli i my z nadačního fondu KlaPeto, a proto pro něj pořádáme v sobotu 30. května 2015 velkou benefiční akci Výstup na Sněžku. Že život s handicapem lze žít naplno, dokáže atlet Jaroslav Petrouš, který sám po nadkolenní amputaci vystoupá již potřetí na nejvyšší českou horu. Přidejte se k nám!

Už nyní můžete Vojtíškovi přispět na našem transparentním účtu: 2200692979/2010 (Fio)
Na reportáž o Vojtíškovi se můžete podívat ZDE (je to třetí příspěvek relace Reflex ze 3. března a začíná na 5. minutě a 45. sekundě).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.