Představujeme vám nové logo Výstupu na Sněžku pro Vojtíška 2015

Tak jako v předchozích dvou ročnících je hlavním symbolem Výstupu na Sněžku tričko s jedinečným logem projektu. Tentokrát nám malého Vojtíška (a Jaroslava), který je symbolem letošní charitativní akce, namalovala výtvarnice Irena Králíková.Ta je autorkou i našeho nadačního loga KlaPeto. Ztvárnit šestiměsíční miminko nebyla žádná legrace, ale myslíme si, že se to paní výtvarnici povedlo. Jaroslav má sice trochu větší oči než obvykle a Vojtíšek je zase vlasatější :-), ale s výsledkem jsme spokojení. Od začátku dubna by na našich stránkách měla být v prodeji trička v různých velikostech s tímto logem, ale to vás samozřejmě budeme včas informovat.
A jak se líbí logo vám? Těšíme se na vaše reakce 🙂

Sněžka_LAST_web

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.