Představujeme vám nové logo Výstupu na Sněžku pro Vojtíška 2015

Tak jako v předchozích dvou ročnících je hlavním symbolem Výstupu na Sněžku tričko s jedinečným logem projektu. Tentokrát nám malého Vojtíška (a Jaroslava), který je symbolem letošní charitativní akce, namalovala výtvarnice Irena Králíková.Ta je autorkou i našeho nadačního loga KlaPeto. Ztvárnit šestiměsíční miminko nebyla žádná legrace, ale myslíme si, že se to paní výtvarnici povedlo. Jaroslav má sice trochu větší oči než obvykle a Vojtíšek je zase vlasatější :-), ale s výsledkem jsme spokojení. Od začátku dubna by na našich stránkách měla být v prodeji trička v různých velikostech s tímto logem, ale to vás samozřejmě budeme včas informovat.
A jak se líbí logo vám? Těšíme se na vaše reakce 🙂

Sněžka_LAST_web

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.