Peugeot podporuje KlaPeto

Značka Peugeot v České republice je partnerem Nadačního fondu KlaPeto. Kromě finanční podpory převzali zakladatelé nadačního fondu také krásné SUV – nejnovější vůz Peugeot 5008. Ve službách KlaPeta bude opět jeden rok.

„Vůz využijeme k činnosti našeho nadačního fondu, včetně přípravy našeho klíčového projektu – charitativního výstupu na Sněžku. Této podpory si nesmírně vážíme, zvláště v dnešní době, “ říkají zakladatelé KlaPeta Kateřina Klasnová a Jaroslav Petrouš.
Partnerství značky Peugeot a KlaPeto je součástí komplexního programu Handycars, sdružujícího všechny značky skupiny Emil Frey v České republice. Program je určen určen handicapovaným řidičům, opatrovníkům osob se zdravotním postižením i organizacím pečujícím o handicapované. Klienti kromě cenového zvýhodnění při nákupu vozů mohou využívat také mnoha specifických služeb včetně sociálního poradenství.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.