Opel Handycars jedním ze sponzorů NF KlaPeto

Koncem listopadu se Jaroslav Petrouš a Kateřina Klasnová setkali s Antonínem Pokorným, představitelem Opel Handycars, tedy aut upravených na ruční ovládání. Nad kávou, kterou Jaroslav jako mistr barista a supervizor kavárny pečlivě zkontroloval a pochválil, si povídali více než hodinu. Za tu dobu padlo několik nápadů, jak by NF KlaPeto a Opel Handycars mohly v budoucnu spolupracovat ve prospěch zdravotně postižených.

Zatím však prozradíme jen to, že Antonín Pokorný přislíbil podpořit 10 000 korun třetí ročník výstupu na Sněžku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.