Lucinka má novou tříkolku

Tento týden vyšel v deníku Aha! článek o malé Lucince Houškové, které jsme z výtěžku akce Výstup na Sněžku pro Vojtíška přispěli na tříkolku. Lucinka je holčička, která se narodila jako zcela zdravé dítě a těžké zdravotní následky si nese až od šesti let, kdy se jí během banálního vyšetření v nemocnici zastavilo srdíčko a došlo k poškození mozku. Rodina ale boj o její zdraví nevzdává a každý den s Lucinkou cvičí. Mimo jiné jí pomáhá právě i pohyb na speciální tříkolce. Její maminka nám volala, že už ji koupili a že slouží svému účelu a Lucinka z ní má velkou radost. Držíme všechny palce!

AH16011811M1.indd

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.