Královéhradecký kraj zaštítil Výstup na Sněžku pro Vojtíška

hejtman2

Nadační fond KlaPeto získal záštitu hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France pro charitativní akci Výstup na Sněžku pro Vojtíška, která se bude konat v sobotu 30. května 2015. Zakladatelé nadačního fondu Kateřina Klasnová a Jaroslav Petrouš navštívili hejtmana v sídle kraje minulý týden. „Panu hejtmanovi se myšlenka naší benefiční akce velice líbila a předběžně nám přislíbil podporu. Teď už to máme potvrzené černé na bílém. Chtělo by to získat ještě záštitu Krakonoše včetně příslibu hezkého počasí,“ dodávají s úsměvem oba organizátoři akce. Výstup na Sněžku se bude konat v rámci dětského dne v Peci pod Sněžkou, startovat se bude okolo deváté hodiny. Akci bude moderovat známá rosnička Alena Zárybnická a Martin Zach. Podrobný program nadační fond připravuje.

hejtman1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.