Královéhradecký kraj zaštítil Výstup na Sněžku pro Vojtíška

hejtman2

Nadační fond KlaPeto získal záštitu hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France pro charitativní akci Výstup na Sněžku pro Vojtíška, která se bude konat v sobotu 30. května 2015. Zakladatelé nadačního fondu Kateřina Klasnová a Jaroslav Petrouš navštívili hejtmana v sídle kraje minulý týden. „Panu hejtmanovi se myšlenka naší benefiční akce velice líbila a předběžně nám přislíbil podporu. Teď už to máme potvrzené černé na bílém. Chtělo by to získat ještě záštitu Krakonoše včetně příslibu hezkého počasí,“ dodávají s úsměvem oba organizátoři akce. Výstup na Sněžku se bude konat v rámci dětského dne v Peci pod Sněžkou, startovat se bude okolo deváté hodiny. Akci bude moderovat známá rosnička Alena Zárybnická a Martin Zach. Podrobný program nadační fond připravuje.

hejtman1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.