Klaplo to! Peníze rozdány

Neexistuje nic hezčího než radost v očích dětí a neexistuje nic smysluplnějšího, než pomáhat těm, kdo to potřebují…

V pátek 2. listopadu náš Nadační fond KlaPeto rozdal peníze z charitativní akce Na Sněžku pro Matýska dalším handicapovaným dětem. Na jedné lodi se jich sešlo šestnáct, dalším pěti dětem, které se nemohly akce zúčasnit, dáme symbolické šeky na 50 tisíc později. Peníze poslouží hlavně na rehabilitace, ale i jako příspěvek na koupi auta, vozíčku, lehokola, motomedu či sportovní protézu. Plavbu jsme si všichni (díky našemu partnerovi, společnosti Prague Boats, který nám poskytl loď zdarma) moc a moc užili, moderovat nám opět pomohl herec Saša Rašilov, který s námi šel i na Sněžku pro Matýska☺️Naše KlaPeto rodina se zase rozrostla a všichni už se těší na další výstup na nejvyšší českou horu – 25. května 2019!?
(Foto David Malík/Blesk)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.