Klaplo to! Peníze rozdány

Neexistuje nic hezčího než radost v očích dětí a neexistuje nic smysluplnějšího, než pomáhat těm, kdo to potřebují…

V pátek 2. listopadu náš Nadační fond KlaPeto rozdal peníze z charitativní akce Na Sněžku pro Matýska dalším handicapovaným dětem. Na jedné lodi se jich sešlo šestnáct, dalším pěti dětem, které se nemohly akce zúčasnit, dáme symbolické šeky na 50 tisíc později. Peníze poslouží hlavně na rehabilitace, ale i jako příspěvek na koupi auta, vozíčku, lehokola, motomedu či sportovní protézu. Plavbu jsme si všichni (díky našemu partnerovi, společnosti Prague Boats, který nám poskytl loď zdarma) moc a moc užili, moderovat nám opět pomohl herec Saša Rašilov, který s námi šel i na Sněžku pro Matýska☺️Naše KlaPeto rodina se zase rozrostla a všichni už se těší na další výstup na nejvyšší českou horu – 25. května 2019!?
(Foto David Malík/Blesk)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.