KlaPlo to! Peníze rozdány

Tak tolik dětí se nám ještě nesešlo! Díky pomoci vás všech jsme vybrali rekordní sumu 1 724 181 korun a obdarovali jsme celkem 40 dětí.

Nejmladším dětem jsou dva roky a nejstarším 18 let. KlaPeto pomáhá handicapovaným dětem do 18 let, takže pro dvojčata Honzu a Adélu Hatákovi a  Barboru Pekárkovou to byla poslední možnost. Je nám jasné, že s plnoletostí starosti nekončí a rodiny dál potřebují peníze na cvičení  nebo na třeba na elektrický vozíček a naopak je pro ně těžší peníze pro svoje „dospěláky“ sehnat, takže je to od nás takový dárek k narozeninám.

Vzhledem k tomu, že žádostí o finanční pomoc máme rok od roku víc a nejsou to jen rehabilitace, rozhodli jsme se zohlednit i žádosti o menší nebo naopak větší příspěvky. Nejvíc od nás tentokrát dostala trojčátka s dětskou mozkovou obrnou – rovných sto tisíc korun!

Většina příspěvků poslouží na rehabilitace nebo jako příspěvky na kompenzační pomůcky, které nehradí pojišťovny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.