KlaPlo to! Peníze rozdány

Tak tolik dětí se nám ještě nesešlo! Díky pomoci vás všech jsme vybrali rekordní sumu 1 724 181 korun a obdarovali jsme celkem 40 dětí.

Nejmladším dětem jsou dva roky a nejstarším 18 let. KlaPeto pomáhá handicapovaným dětem do 18 let, takže pro dvojčata Honzu a Adélu Hatákovi a  Barboru Pekárkovou to byla poslední možnost. Je nám jasné, že s plnoletostí starosti nekončí a rodiny dál potřebují peníze na cvičení  nebo na třeba na elektrický vozíček a naopak je pro ně těžší peníze pro svoje „dospěláky“ sehnat, takže je to od nás takový dárek k narozeninám.

Vzhledem k tomu, že žádostí o finanční pomoc máme rok od roku víc a nejsou to jen rehabilitace, rozhodli jsme se zohlednit i žádosti o menší nebo naopak větší příspěvky. Nejvíc od nás tentokrát dostala trojčátka s dětskou mozkovou obrnou – rovných sto tisíc korun!

Většina příspěvků poslouží na rehabilitace nebo jako příspěvky na kompenzační pomůcky, které nehradí pojišťovny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.