Klaplo to aneb Afterparty na lodi

Srdečně zveme všechny z Vás, kdo chcete společně s námi zavzpomínat na třetí ročník charitativního projektu výstupu Na Sněžku pro Vojtíška. Díky Vaší solidaritě jsme vybrali rekordní částku a můžeme tak obdarovat další rodiny s těžce zdravotně postiženými dětmi. Promítneme Vám pětiminutový dokument z benefiční akce a výšlapu na Sněžku. Dáda Pecinová, handicapovaná tanečnice, Vám předvede pole dance a na závěr zahraje kapela The Cell… Kdo přijde v tričku Na Sněžku pro Vojtíška, bude mít vstup zdarma, pro ostatní je vstupné 200 Kč. Těšíme se na Vás 🙂

akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.