KlaPeto na mikulášském bazaru

IMG_6889Úctyhodný 10. ročník mikulášského bazaru Nadace Vize 97 přilákal v pátek 5. prosince opětovně davy lidí. V kostele sv. Anny/Pražská křižovatka jsme byli i my. Zazpívali jsme si koledy s pěveckým sborem, složeným z osobností v čele s Dagmar Havlovou.

Jaroslav jako mistr barista se samozřejmě zastavil u kávy. Kromě ní jsme si koupili taky látkového králíka, háčkovaného sněhuláka, adventní věnec a pár sladkostí a přispěli tak drobným dílem k výtěžku z bazaru.IMG_6900

Pozdravili jsme se i s představitelkami Konta Bariéry či nadace Divoké husy, s nimiž se setkáme počátkem příštího roku a budeme jednat o možnostech spolupráce.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.