Podpořte Vojtíška koupí trička s unikátním logem

Právě dnes slaví Vojtíšek Měska své první jmeniny v životě. Pro několikaměsíční miminko, kterému musely být hned po porodu amputovány obě nožičky, připravil Nadační fond KlaPeto charitativní Výstup na Sněžku – handicapovaný sportovec a reprezentant ČR v atletice Jaroslav Petrouš, sám po nadkolenní amputaci levé nohy, zdolá náš nejvyšší vrchol, aby usnadnil Vojtíškovi a jeho rodičům vstup do života. Finanční sbírku lze ode dneška podpořit nákupem trička za 200 Kč s jedinečným logem akce „Na Sněžku pro Vojtíška“.

Na webových stránkách nadačního fondu si ode dneška v e-shopu může každý, kdo chce přispět na dobrou věc, koupit triko s logem Na Sněžku pro Vojtíška. „Minimální cena trička je dvě stě korun, zaplatit za něj formou daru lze ale jakoukoli částku od dvou set korun výše,“ říká Jaroslav Petrouš, iniciátor a hlavní postava charitativních výstupů na naši nejvyšší horu. „Obrázek vytvořila kreslířka Irena Králíková, která nám dělala již logo našeho fondu. Trika, která jsou vyrobena v limitované sérii tisíc kusů, si mohou zájemci pořídit prostřednictvím našeho webu, popřípadě přímo v Peci pod Sněžkou v den konání charitativní akce,“ upřesňuje Kateřina Klasnová, spoluzakladatelka NF KlaPeto.

orez_triko

Na transparentní účet Nadačního fondu KlaPeto však přibývají peníze už od ledna. Tehdy byl smutný osud miminka, které přišlo o obě nohy jen tři dny po narození, poprvé zveřejněn. „Už nyní víme, že se podaří nejen přispět rodině Měskových na potřebný automobil, bez nějž nezvládá objíždět s Vojtíškem všechny potřebné lékaře a protetiky, ale že budeme moci dát finanční prostředky i několika dalším handicapovaným dětem na rehabilitační pobyty a kompenzační pomůcky,“ dodává Klasnová.

Na Sněžku pro Vojtíška vyrazí stovky lidí v sobotu 30. května. Benefice je spojená s dětským dnem a bude oficiálně zahájena v 8.30 na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou. V rámci dětského dne proběhne řada doprovodných akcí, ve 14.00 zahraje Janek Ledecký. Slavnostní ukončení akce s překvapením je plánováno na 16.00.

„Srdečně vás zveme na skvělou akci, kterou si užijí všichni. Rodiny s dětmi na dětském dni, aktivní lidé výstupem nebo extrémním závodem „Běh do nebes pro Vojtíška“, handicapovaní se mohou nechat na vrchol Sněžky zadarmo vyvézt lanovkou. Lístky na lanovku budou zdarma pro všechny účastníku výstupu, kteří na sobě budou mít tričko projektu,“ říkají organizátoři akce Jaroslav Petrouš a Kateřina Klasnová.

KOUPIT TRIČKO ZA 200 KČ ZDE

4 komentáře

 1. My do toho jdem a trička objednáme,je nás již 11 tak ještě počkáme do příštího týdne jestli se někdo nepřidá od nás z Mladé Boleslavi a okoíí 🙂 Vojtíškovi držíme pěstičky.

 2. Dobrý den vzhledem k tomu že na tento den mám narozeniny , tak jsem se rozhodl že je oslavím s Vojtou .
  Dám dohromady co nejvíce lidí zakoupíme trička a vyrazíme také , doufám že nás bude také co nejvíc 🙂 Také budeme zastupovat Boleslavsko Nymbursko a okolí 🙂

  1. Dobrý večer,

   to je báječné! 🙂 Moc děkujeme za podporu Vojtíška a naší charitativní akce. Narozeniny si snad také užijete – odpoledne zahraje Janek Ledecký a večer je ještě after party v Richtrovkách 😉
   V sobotu 30. května se těšíme, mějte se krásně
   KK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.