Benefice Na Sněžku pro Vojtíška pomáhá dalším dětem

V květnu letošního roku Nadační fond KlaPeto uspořádal již třetí ročník výstupu na Sněžku, tentokrát pro malého Vojtíška Měsku, kterému byly krátce po porodu amputovány obě nožičky. Díky obrovskému zájmu veřejnosti o tuto charitativní akci fond vybral rekordních 700 tisíc korun. Finanční prostředky pomohly nejen rodině Měskových, ale dalším devíti rodinám. Těm nadační fond nadělí peníze na akci Klaplo to aneb Afterparty na lodi, která se koná v pondělí 7. září od 18.30 v hotelu GreenYacht v Praze.

Erik_Blesk1

Eriček má cystickou fibrózou a nadační fond jeho mamince přispěje na automobil, protože Erik nemůže kvůli infekcím jezdit MHD. (foto Blesk)

Zuzanka_Lavickova3

Zuzanka má dětskou mozkovou obrnu a rodina použije peníze jako příspěvek na elektrický vozíček, který stojí přes 200 tisíc.

Lucie_Houskova

Lucinka trpí kvadruspasticitou a dystonií a peníze rodina použije na speciální tříkolku, po které Lucka moc touží.

Terezka_Vargova_centrum_Adeli

Terezka je po onkologickém onemocnění a peníze jí poslouží jako příspěvek na rehabilitace v Adeli Medical Center, Piešťany.

Alex_Ohar

Alex je po onkologické léčbě a amputaci dolní končetiny a peníze využije na rehabilitace a školu chůze.

Ema_Angelovicova

Emička má specifickou vývojovou poruchu motorických funkcí a finanční příspěvek jí poslouží na speciální autosedačku, lehátko do vany a polohovací zařízení.

Tomas_Magyar

Tomino je po onkologické léčbě a amputaci dolní končetiny a peníze použije rodina na rehabilitační pomůcky.

Misa_Terezka1

Míša má dětskou mozkovou obrnu a peníze mu poslouží jako příspěvek na rehabilitace v Adeli Medical Center, Piešťany.

Adam_Kovarik

Adámek má vrozené onemocnění nervového systému a příspěvek z KlaPeto mu poslouží na speciální kočárek, židličku a chodítko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil, navzdory všem lékařským vyšetřením, která nenaznačila jediný problém, s vrozenou vývojovou vadou mj. levé dolní končetiny. Od kolene dolu byla deformovaná, nevyvinutá, pro normální život nepoužitelná. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstraněním nefunkční končetiny umožnili Vaškovi žít plnhodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry – hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje také sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat 200 tisíc korun na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.

Podpořte Vendu a další děti nákupem na e-shopu

Sháníme peníze na sportovní protézu pro Vendu Mikolina. Venda se narodil s vrozenou vývojovou vadou levé dolní končetiny. Od kolene dolů byla deformovaná a nevyvinutá. Pro rodiče nebylo snadné rozhodnout se pro amputaci, ale odstranění nefunkční končetiny Vaškovi umožnilo žít plnohodnotný život. Venda je velký sportovec. Má rád jízdu na kole, florbal, míčové hry, zejména hlavně fotbal. Za chrudimský plavecký klub jezdí nejen na závody paraplavání, ale i na závody, kde soupeří se zdravými dětmi. Za pomoci protézy se věnuje sjezdovému lyžování.

Chceme pro Vendu vybrat peníze na sportovní protézu, kterou neproplácí pojišťovna a sehnat peníze pro další handicapované děti. Více o Vendovi a celé akci se dozvíte zde.