Benefice Na Sněžku pro Vojtíška pomáhá dalším dětem

V květnu letošního roku Nadační fond KlaPeto uspořádal již třetí ročník výstupu na Sněžku, tentokrát pro malého Vojtíška Měsku, kterému byly krátce po porodu amputovány obě nožičky. Díky obrovskému zájmu veřejnosti o tuto charitativní akci fond vybral rekordních 700 tisíc korun. Finanční prostředky pomohly nejen rodině Měskových, ale dalším devíti rodinám. Těm nadační fond nadělí peníze na akci Klaplo to aneb Afterparty na lodi, která se koná v pondělí 7. září od 18.30 v hotelu GreenYacht v Praze.

Erik_Blesk1

Eriček má cystickou fibrózou a nadační fond jeho mamince přispěje na automobil, protože Erik nemůže kvůli infekcím jezdit MHD. (foto Blesk)

Zuzanka_Lavickova3

Zuzanka má dětskou mozkovou obrnu a rodina použije peníze jako příspěvek na elektrický vozíček, který stojí přes 200 tisíc.

Lucie_Houskova

Lucinka trpí kvadruspasticitou a dystonií a peníze rodina použije na speciální tříkolku, po které Lucka moc touží.

Terezka_Vargova_centrum_Adeli

Terezka je po onkologickém onemocnění a peníze jí poslouží jako příspěvek na rehabilitace v Adeli Medical Center, Piešťany.

Alex_Ohar

Alex je po onkologické léčbě a amputaci dolní končetiny a peníze využije na rehabilitace a školu chůze.

Ema_Angelovicova

Emička má specifickou vývojovou poruchu motorických funkcí a finanční příspěvek jí poslouží na speciální autosedačku, lehátko do vany a polohovací zařízení.

Tomas_Magyar

Tomino je po onkologické léčbě a amputaci dolní končetiny a peníze použije rodina na rehabilitační pomůcky.

Misa_Terezka1

Míša má dětskou mozkovou obrnu a peníze mu poslouží jako příspěvek na rehabilitace v Adeli Medical Center, Piešťany.

Adam_Kovarik

Adámek má vrozené onemocnění nervového systému a příspěvek z KlaPeto mu poslouží na speciální kočárek, židličku a chodítko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pomáhejte s námi

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.

Podpořte Tomáška nákupem na e-shopu

Tomášek Fiala se narodil v prosinci 2019 jako zcela zdravé a veselé miminko s porodní váhou čtyři kila. Teprve po roce se rodiče dozvěděli strašnou diagnózu – jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Podruhé se Tomášek narodil, když se jeho rodičům podařilo na pojišťovně vydupat lék, díky kterému dostal druhou šanci. Tomáška ale čeká náročná a finančně nákladná léčba. Aby se zvedl z vozíčku, potřebuje intenzivně cvičit. Chceme pro Tomáška vybrat 250 tisíc korun na neurorehabilitace, které neproplácí pojišťovna.