Na Sněžku pro Evču – 25. 5. 2019

Sedmý ročník charitativního výstupu na Sněžku se bude konat pro šestnáctiletou Evču Mrázkovou z Rudné u Prahy, která před rokem prodělala onemocnění zlatým stafylokokem. Jako zázrakem přežila, ale přišla o obě nohy pod kolenem.

Evička to obrovská bojovnice, která touží opět sportovat a tančit. Na Sněžku chce vyjít spolu s námi – ne pro sebe, ale pro ostatní těžce zdravotně postižené děti. To je obrovská výzva a těšíme se, že se k nám přidáte!

Výstup se uskuteční poslední květnovou sobotu 25. 5. 2019 od 8.30 – sraz na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou,odkud se v 9.00 společně vydáme na vrchol Sněžky. V deset hodin otevře symbolickou bránu Krakonoš u Kapličky v Obřím dole. Tam se k účastníkům výstupu připojí autor projektu – handicapovaný atlet Jaroslav Petrouš – a další lidé s handicapem. Slavnostní vyhlášení proběhne v 15.30 opět na centrálním parkovišti.

Ten, kdo na sobě bude mít tričko s logem výstupu, může využít cestu lanovkou směrem dolů zdarma. Nahoru vyveze lanovka zdarma všechny handicapované.

Od 12.00 se navíc můžete těšit na hudební program,který odstartuje kapela Jamaron, od 13.00 vystoupí František Nedvěd, ve 14.30 Koneckonců, od 16.30 kapela Memphis, od 18.30 se můžete těšit na The Tap Tap a od 20.00 do 21.00 vám zahraje skupina Sabrage. Vše na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou.

Pro děti bude také o zábavu postaráno –Monkey park, bobová dráha, malování na obličej. Kvalitní občerstvení je samozřejmostí.

Den bude moderovat Muž roku Martin Zach.